REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate part-time cu castiguri full-time prin sistem de afaceri in domeniul: Vanzari Directe si Marketing in Retea. Activitati principale: recrutare si atragere a candidatilor potentiali, selectie, formare de echipe. Activitati secundare: formare de portofoliu de clienti.
Comisioane si bonusuri motivante in functie de performanta
Cerinte:
-cautam persoane care sa promoveze produsele noastre (din catalog)
- cautam persoane care au deja experienta in vanzari si doresc sa conduca echipe
- cautam persoane care doresc un atuu fata de alti reprezentanti, produse de calitate, la preturi cu adevarat mici

CERINTE

- Minim 18 ani;
- Dornic de castiguri cat mai mari;
- Fire comunicativa.
-Perseverent

BENEFICII OFERITE

- minim 23% din valoarea comenzii, indiferent de valoarea sa;
-maxim 50% din valoarea comenzii
-alte comisioane si premii, in functie de aptitudinile si capacitatea de a dezvolta o echipa personala.
-oferte speciale