REPREZENTANT TEHNIC-COMERCIAL DEPARTAMENT PIESE DE SCHIMB

CLAAS BRAILA / SERV CLASS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acordarea de asistenta tehnica clientilor la sediul firmei
- intocmirea de oferte, comenzi, facturi
- prezentarea si promovarea ofertelor de produse si servicii
- vizitare clienti, inspectie utilaje, evaluare necesare piese de schimb
- analiza periodica a pietei in zona deservita
- urmarirea gradului de satisfactie post-vanzare al clientilor
- intocmirea periodica a rapoartelor de activitate

CERINTE

- Experienta in domeniu
- Pregatire in domeniul tehnic
- Dornic de a acumula permanent noi cunostinte
- Capacitate de efort intelectual
- Abilitati de comunicare
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunoastere buna a minim 1 limba straina (ENGLEZA, germana)
- Cunostinte operare PC - Word, EXCEL, PowerPoint, programe de gestiune
- deschis, onest, centrat pe rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant ( bonus - procent vanzari)
- bonuri masa
- tel mobil
- training intern/extern
- posibilitatea construirii unui plan de cariera

IMPORTATOR AUTORIZAT de masini si utilaje agricole (CLAAS, LEMKEN, AMAZONE, MASCHIO, BERTHOUD), acoperire regionala, dezvoltare sustinuta in ultimii ani.
Peste 15 ani experienta in domeniu alaturi de producatori vest-europeni de top din acest domeniu.
Echipa tanara si dinamica.
Certificare ISO 9001:2008.
Mediu de lucru deschis, prietenos oferind posibilitati de dezvoltare personala si profesionala pe termen lung.