Reprezentant medical in Braila

Vavian Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor catre medici ;
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari ;
- colaboreaza cu Regional Manager si Product Manager ;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei ;
- prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei ;
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor ;
- executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling) ;
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate. ;
- monitorizarea activitatii concurentei .

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Studiile medicale si/sau experienta reprezinta un avantaj;
- Abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si negociere;
- Atitudine pro-activa, orientare catre clienti si catre gasirea solutiilor;
- Cunostinte operare PC ( Pachetul Office );
- Cunoasterea limbii engleza la un nivel mediu;
- Permis conducere categoria B ;
- Disponibilitate pentru deplasari .

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de realizari;
- Oportunitatea de a lucra alaturi de echipa unita si de a creste professional;
- Se ofera masina si telefon mobil .

Vavian Pharma a fost infiintata in anul 2001 si, in prezent, este reprezentant al unor firme internationale de prestigiu precum Humana, Avent, Teekanne, DHU, Bioclin, Osteocare etc.

De la infiintare, compania s-a aflat intr-o continua dezvoltare: portofoliu de produse, numar de angajati, cifra de afaceri, cota de piata, perfectionare personala si profesionala etc.

Calitatea produselor si serviciilor oferite, promptitudinea in intampinarea cerintelor clientilor nostri si flexibilitatea in stabilirea conditiilor comerciale sunt caracteristicile care au facut ca firma noastra sa fie un partener de afaceri serios si stabil pentru clientii nostri.

Puteti trimite CV-urile si pe adresa de mail alina.cretu@vavianpharma.ro specificand postul pentru care aplicati.

www.vavianpharma.ro