REPREZENTANT MEDICAL

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si produselor companiei in conformitate cu cerintele si standaredele acesteia;
- stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
- raportarea rezultatelor activitatii catre superiorii directi.

CERINTE

- absolvent al unei facultati / colegiu cu profil medical
- experienta in promovarea produselor farmaceutice
- foarte bune abilitati de comunicare si prezentare
- orientat catre obtinerea de rezultate
- cunostinte operare PC
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Masina si telefon de serviciu.
Training permanent.

Consultanta pe probleme si politici de resurse umane, recrutare si selectie, administrare optima de personal.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center, etaj 1, camera 5 - 6.
TEL / FAX: 0236 498885
e-mail: office@rsumane.ro
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.