reprezentant/ consultant oriflame

Oriflame cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea directa ofera clientilor posibilitatea sa primeasca sfaturi si idei de la persoane pe care le cunosc si in care au incredere.A fi Consultantul Oriflame inseamna a avea venituri care cresc permanent si posibilitatea de a face cariera, de a se dezvolta si de a fi parte unui colectiv mare si prietenos.
Astazi, Oriflame este una dintre cele mai dinamice companii de cosmetice din lume, care activeaza in peste 60 de tari ale lumii si este lider de piata in peste 30 dintre acestea. Oriflame ofera o gama completa de produse pentru ingrijirea pielii, parfumuri si cosmetice de inalta calitate distribuite prin intermediul a peste 1,6 milioane de Consultanti de vanzari in intreaga lume. Desi compania a cunoscut o dezvoltare rapida, nu a pierdut nici o clipa din vedere conceptul initial al afacerii; cosmetice suedeze naturale, vandute intre prieteni.

CERINTE

Persoane dinamice, cu spirit intreprinzator, serioase, care isi doresc un venit suplimentar sau inceperea propriei afaceri.

BENEFICII OFERITE

-se ofera un discount intre 23% si 50% in funtie de valoarea comanzii plasate, fara valoare mimina;
-un credit de 21 zile pentru achitarea comenzii;
-cadouri si superoferte pentru reprezentanti;
-posibilitatea de promovare;
-beneficii in retea;
-inscrierea in sistem este 4 lei.

Vanzarea directa a produselor cosmetice de calitate si preturi la standarde europene.