REPREZENTANT COMERCIAL

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza pentru clientul sau IMPORTATOR & DISTRIBUITOR DE PRODUSE COSMETICE:

REPREZENTANT COMERCIAL pe zona Galati – Braila, cu urmatoarele responsabilitati:

- Stabilirea de contacte cu grupul tinta: magazine / raioane de vanzare a produselor cosmetice, urmarind promovarea produselor si imaginii companiei;
- Realizarea TARGETULUI DE VANZARI SI INCASARI;
- Organizarea / sustinerea de activitati specifice post vanzare si service client;
- Planificarea & Raportarea activitatii.

CERINTE

- Studii superioare.
- Experienta in distributia FMCG reprezinta un plus.
- Persoana energica, entuziasta, organizata, loiala;
- Spirit de echipa. Diponibilitate pentru deplasari in teritoriu;
- Permis conducere categoria B.
- Domiciliul stabil in Galati sau Braila.

BENEFICII OFERITE

OFERTA:

SALARIU FIX + BONUS DIN INCASARI
MASINA SI TELEFON DE SERVICIU
Oportunitati de dezvoltare profesionala prin participarea la TRAININGURI.

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.
RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.