Reprezentant Avon Cosmetics

Avon Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Brosura Avon se innoieste pentru tine o data la fiecare trei saptamani, aducandu-ti de fiecare data produse si oferte noi
- coletul cu produse se va livra de catre Avon la domiciliul fiecaruia
- sa achite produsele in termen de 21 de zile de la primirea coletului
- reprezentantii activi se vor bucura de cadouri substantiale in fiecare luna, precum parfumuri, accesorii, cosmetice
- reprezentantul va beneficia la fiecare comanda plasata de comision intre 15-30%
- vor participa la sedinte GRATUITE de machiaj si la cursuri de specializare
- se vor bucura de sprijin din partea coordonatorului
-te anuntam printr-un SMS cand am procesat comanda ta sau cand plata facturii tale a intrat in cont
-ai o multime de posibilitati sa-ti faci o cariera in domeniul frumusetii

CERINTE

- comunicativ
- dornic sa castige bani doar din plasarea de comenzi Avon
- capabil sa prezinte catalogul Avon familiei, prietenilor, colegilor de munca
- sociabil si cu fire dinamica

BENEFICII OFERITE

- produse gratuite;
- cursuri de perfectionare;
- cursuri make up.
-activitati de prospecatare a pietei si marirea ariei clinetilor
-mostre gratuite sau brosuri
-curs de training cu recunoastere in domeniu
-posibilitate de avansare la functia de coordonator sau senior coordonator si dezvoltare profesionala
ai mobilitate maxima, pentru ca poti comanda chiar si de pe telefonul mobil

Avon este lider mondial in vanzarea directa de produse cosmetice si lider al pietei de cosmetice din Romania
www.avoncosmetics.ro