Reprezentant Avon

Avon Cosmetics Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII:
- Formarea unui cerc de clienti dintre persoane cunoscute
- Colectarea de comenzi pe baza brosurii
- Distribuirea produselor clientilor
- Plata contravalorii in 18 zile de la livrare

CERINTE

Cautam persoane dinamice, comunicative, inteligente si dornice de castig care doresc sa obtina un venit intr-un mod placut si usor.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- 15-30% procent din vanzari - Posibilitatea achizitionarii cardului parfumat AVON care vine si cu o asigurare medicala, iar comisionul perceput este de 0%
- Posibilitatea de a plasa comenzi online pe pagina personala de pe site-ul Avon
- Participarea la concursuri si competitii
- Produse cadou
- Posibilitatea de a avansa rapid devenind lider Avon
- Program flexibil
- Sprijinul constant al coordonatorului dvs
- Instruire si materiale gratuite
- Livrare gratuita a produselor

In prezent Avon este cea mai mare companie din lume de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe si opereaza in peste 100 de tari de pe toate continentele. Produsele Avon sunt apreciate de milioane de femei din intreaga lume pentru calitatea lor constanta in timp.