Relationship Manager Micro Companies ING Office Braila

ING Office Braila

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea ta:
Sa fii un ambasador al produselor si serviciilor ING Bank, dedicate companiilor.

Ce faci in acest rol?
• Promovezi produsele si serviciile bancare ale ING Bank destinate companiilor de tipul: microintreprinderi, start-up-uri, PFA-uri, profesii liberale;
• Analizezi piata, identifici clienti in scopul promovarii catre acestia a serviciilor si produselor bancare: linii de credit, credite de investitii, depozite, conventii salariale;
• Gestionezi portofoliul de clienti existenti, oferi consultanta permanenta acestora si ii sprijini in realizarea operatiunilor, dezvoltand totodata relatii pe termen lung;
• Acorzi suport clientilor in procesul de vanzare si post-vanzare;
• Participi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative.

CERINTE

Daca stii despre tine ca:
• Ai studii superioare;
• Iti place sa negociezi si esti orientat/a catre obtinerea celor mai bune rezultate;
• Iti este familiar domeniul bancar si ai experienta anterioara in activitatea de vanzare produse destinate IMM-urilor;
• Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale.

BENEFICII OFERITE

Vino in echipa ING Office. Te asteapta:
• Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;
• O organizatie orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
• Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute.

DESCRIEREA FIRMEI

Intermedieri servicii financiare