Programator JAVA ( Junior / Middle / Senior )

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza Programator JAVA in vederea dezvoltarii de proiecte in domeniul financiar bancar;

CLIENTUL nostru dezvolta produse software pentru companii client din Italia si India.

Candidatul selectat va avea ca principale atributii:

- Dezvolta si intretine software confrom specificatiilor·
- Urmareste si aplica standardele de calitate si codare.
- Participa impreuna cu Team Leader si Project Manager la elaborarea si implementarea testelor.
- Participa impreuna cu Team Leader si Project Manager la elaborarea si implementarea analizei tehnice.
- Mentine contactul cu membrii echipei din Italia si /sau India

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0236 498885, 0742 289010. De asemenea ne puteti transmite CV-ul in limba romana la adresa office@rsumane.ro . Toate aplicatiile sunt confidentiale.

CERINTE

Studii superioare de specialitate.
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.
Comunicativ, creativ, dornic de a invata lucruri noi si de a evolua pe plan profesional;

CUNOSTINTE:
Limbaje de programare : Java, C++, PL-SQL. SQL
Dezvoltare web : HTML, JSP , ASP, PHP , Javascript
Baze de date : ORACLE, MySql
Sisteme de operare : Windows, Linux
Medii de lucru : Eclispe, NetBeans, InteliJ

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv corelat cu nivelul de cunostinte si experienta.
Traininguri tehnice anuale.
Deplasari in strainatate.
Program de lucru: LUNI - VINERI: 8 - 17

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center, etaj 1, camera 5 - 6.

web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.