private broker

broker international de asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Apreciati impartirea libera a timpului de lucru, plata orientata dupa performante, si siguranta unui mare concern cu putere financiarta

In Team-ul MBI puteti incepe in ocupatie secundara pe baza de interprindere particulara, fara riscuri, sprijinit de catre cadrul dumneavastra de conducere si de catre Administratia din BackOffice. O pregatire de specialitate continut si dezvoltarea personalitatii combinate cu Training-on-the-Job garanteaza impreuna cu angajamentul dumneavostra succesul personal si economic.

Sau aveti cumva mai multi ani de experienta profesionala in domeniul bancar sau cel al asigurarilor, va interesati de o pozitie de conducere si nu vreti sa profitati de sanse si venituri peste medie in cadrul unui concern internationala si atunci noi suntem partenerii potriviti pentru dumneavoastra in cadrul Serviciilor Clienti MBI.

CERINTE

- vanzare directa de produse financiare
- construirea unei retele proprii de colaboratori
- prospectare piata
- creare si administrare portofoliu
- incheiere si monitorizare contracte

BENEFICII OFERITE

-venituri directe din vanzare si indirecte de la colaboratori
- bonusuri
- cursuri de specializare in tara si strainatate; concursuri
- cariera bazata pe munca si recunoasterea muncii tale
- premii pentru cei mai buni vanzatori

Suntem cea mai insemnata firma a Europei pentru succesul personal si economic si cel mai dorit partener al primilor sapte ofertanti de produse din Europa.