PLANT MANAGER

KREVIN MANAGEMENT&CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raspunde de organizarea si controlul tuturor activitatilor in perioada de recoltare si de stadiu a semintei in planta;
-raspunde de mentinerea intregului echipament si de comenzile de piese de schimb;
-raspunde de preluarea rezultatelor necesare si a informatiilor de la administratorul de laborator si de productie pentru a completa formularele de cerere (comanda de plante), pentru prelucraraea semintelor;
-organizeaza sedinta zilnica pentru a fi mereu la curent cu rezultatele actualizate privind prelucrarea semintelor;
-verifica stadiul de prelucrare a semintelor in timpul de uscare si raporteaza rezultatele periodic managerului de productie;
-raspunde de informarea imediata a directorului de productie in cazul in care produsul este deteriorat sau daca nu este in stare buna;
-raspunde de completarea formularelor necesare in cazul unei comenzi de plante sau terminarea unui lot;
-comunicarea politicilor de operare, curatenie si organizarea de traininguri pentru angajatii aflati in subordine.

CERINTE

-studii superioare in domeniul agriculturii – diploma de inginer agricultor;
-experienta de minim 1 an de zile in doemniul agriculturii;
-cunoasterea avansata a limbii engleze;
-cunostinte despre seminte;
-bune abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

-Salarizare atractiva: 1050- 1100 euro/ luna net.

DESCRIEREA FIRMEI

KREVIN - Agentie de Recrutare

KREVIN - Partenerul tau cu experienta in managementul resurselor umane, recrutare de personal calificat, pentru companiile din Romania si strainatate, vine in sprijinul clientilor si candidatilor prin intermediul agentiilor din teritoriu. Consultantii nostri sunt competenti, responsabili si foarte implicati in proiectele in care se angajeaza. Niciun proiect nu este incheiat pana nu a fost indeplinit corespunzator cerintelor clientului.
Oferim servicii de Recrutare, Selectie si Leasing de personal. Va punem la dispozitie echipe de specialisti cu experienta indelungata in domeniul lor de activitate. Agentia noastra de recrutare isi desfasoara activitatea in Romania, Franta, Italia, Spania, Germania, Belgia, Anglia. Apeland la noi, aveti garantia unor servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastra, avand ca scop final indeplinirea cerintelor clientilor nostri. Serviciile noastre se bazeaza pe o infrastructura IT moderna, cerintele angajatorului si cele ale candidatului fiind respectate in totalitate.