OPERATORI LINIE PRODUCTIE in CEHIA

SC WORK SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ambalarea si montajul monitoarelor LCD si a televizoarelor.
(pentru fabrica din Brno (Cehia) a firmei coreene de produse electronice Quisda, fosta BenQ, care produce LCD, Televizoare si Monitoare)

CERINTE

- minim 8 clase;
- experienta de lucru la linie de productie constituie un avantaj;
- persoana serioasa, corecta, dornica sa munceasca;
- nu exista restrictii de varsta, sex, grad de rudenie.

BENEFICII OFERITE

- transportul, cazarea, asigurarile sociale si cele medicale sunt acoperite de catre Work Service.

Nu se percepe nici un comision!!!!!!!!!
Plecarea in data de 04.10.2008.

Work Service este lider de piata in domeniul Resurselor Umane in Europa Centrala. Printre clientii nostri se numara companii importante din diferite sectoare, care opereaza la nivel national sau international. Succesul nostru a fost determinat de oferirea de servicii de inalta calitate clientilor nostri, acesta fiind nucleul dezvoltarii dinamice a companiei noastre.

In fiecare an aproximativ 100.000 de oameni isi gasesc un loc de munca cu ajutorul nostru. Intermediem angajarea pentru specialisti din diverse domenii de activitate, dar si pentru personal administrativ, in vanzari si pentru linia de productie. Pana in acest moment, peste 1200 de angajatori din diverse industrii au ales parteneriatul permanent cu Work Service.

Ce ne recomanda pentru un parteneriat de succes in Romania?
Consultantii Work Service sunt specialisti cu experienta, care poseda o foarte buna cunoastere a pietei de recrutare din Romania.
Derulam proiectele in intervale scurte de timp la standardele de calitate cerute de client.
Flexibilitate in derularea proiectelor de consultanta si in ofertele de pret pentru serviciile oferite clientilor nostri.