OPERATOR SERVICII CLIENTI

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

- studii superioare finalizate;
- cunostinte de contabilitate;
- limba engleza ¿¿¿ nivel avansat;
- permis de conducere categoria B.

CERINTE

Clientul nostru este o importanta companie multinationala, care importa si comercializeaza masini si utilaje agricole.

RESPONSABILITATI:

- intocmirea contractelor cu clientii;

- coordonarea livrarilor de utilaje;

- coordonarea platilor intre cumparator si vanzator;

- preluarea clientilor si acordarea de asistenta necesara in lipsa persoanelor care se ocupa de vanzari;

- participarea la targuri si expozitii de profil.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- pachet salarial atractiv;
- oportunitatea de a dezvolta o cariera de succes in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.