.NET Developer

Nexida

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va continua dezvoltarea impreuna cu echipa, in ASP.NET/NHibernate/Ajax, a unui portal complex, de succes, pentru industria italiana a turismului, de tip retea sociala si a altor proiecte foarte interesante. Experienta anterioara web constituie un avantaj, chiar si pe alte platforme. Accent deosebit pe dorinta de a invata si pe calitatea codului.

Pozitia este deschisa atat juniorilor cat si seniorilor!

CERINTE

- experienta anterioara web
- capacitate de a invata repede lucruri noi
- bune practici de scriere a codului
- capacitate de lucru in echipa
- fire deschisa, atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Lucrul cu cele mai noi tehnologii, intr-o echipa tanara, internationala, posibilitatea de a invata si folosi o limba straina (italiana). Salariul se negociaza in urma interviului

Nexida este o firma cu capital integral italian, cu sediul in Parcul de Software din Galati, filiala a firmei Nexida din Italia specializata in dezvoltarea de solutii .NET inovative si de calitate