MERCHANDISER KA Braila

Apollo Mod Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Respecta si realizeaza planul saptamanal de vizite;
- Se ocupa de merchandising, respectand standardul de merchantizare;
- Intretine si dezvolta relatiile cu clientii (key accounts);
- Respecta implementarea produselor la raft (produse ingrijire personala) et

CERINTE

Persoana dinamica, organizata, perseverenta si responsabila, cu excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii, dornica de performanta;
- Experienta in vanzari minim 6 luni, experienta Key accounts reprezinta avantaj;
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru alcatuit dintr-o echipa de profesionisti;
- Salariu motivant;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Apollo Mod Distribution - companie cu capital francez, prezenta pe piata romaneasca din anul 2003 si aflata in plina ascensiune, este astazi unul din principalii importatori si distribuitori pe Key Acounts (Carrefour, Kaufland, Cora, Real, Auchan, Selgros etc.) de produse de ingrijire personala si accesorii.