Manager investitii financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

onducerea activitatii de vanzare pentru echipa sa (stabilirea obiectivelor echipei, monitorizarea activitatii si a rezultatelor)
Recrutarea, selectia si dezvoltarea Consultantilor Financiari
Dezvoltarea echipei in vederea atingerii celor mai bune rezultate legate de recrutare, productivitate si acoperire geografica
Identificarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerii

CERINTE

Persoana cu atitudine pozitiva, perseverenta, orientata catre rezultate
Comportament etic si profesionist
Studii superioare si cunostinte relevante in domeniul financiar-bancar
Experienta in domeniul vanzarilor
Bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a te alatura unei echipe de profesionisti in vanzari si reale posibilitati de avansare in cariera
Recompensarea rezultatelor prin noul sistem de comisionare si scheme de bonusare atractive, in functie de propriile rezultate
Sprijin permanent si programe de instruire atat pentru domeniul asigurarilor si pensiilor private, cat si pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare
Posibilitatea de a avea propria afacere