manager financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei
- participa la sesiunile de instruire periodice
- dezvolta structura de distributie
- recruteaza personalul din subordine in vederea largii echipei de vanzare
- realizeaza targetul de vanzari negociat
- identifica si dezvolta in permanenta bazele de clienti
- participa la activitatile de promovare a produselor companiei

CERINTE

- capacitate ridicata de analiza, sinteza si comunicare
- abiitati de negociere
- dorinta de castig nelimitat
- dorinta de promovare
- spirit inovativ si competitiv
- abilitati dovedite de lider
- cunostinte avansate de utilizare PC
- posesor permis categ.B si auto propriu(avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- sistem de cariera motivant, cu reale sanse de promovare
- training-uri permanente de produse si tehnici de vanzare
- posibilitati reale de castiguri cu mult peste medie, in acord cu performantele realizate (castiguri nelimitate dar strict legate de munca depusa!) , compuse din parte fixa si comisioane
- bonusuri si extrabonusuri in acord cu realizarile
Descrierea firmei
Companie multi-nationala cu management german ce activeaza in domeniul financiar-bancar, avand parteneri de renume si cultura organizationala solida, cu experienta din anul 1931, promoveaza produsele bancare si non-bancare de ultima ora (credite pentru prima casa, credite ipotecare, credite locative cu cea mai mica dobanda la RON de pe piata, produse financiare de economisire si capitalizare cu randamente peste medie).
• Oferte de munca in Bacau
• Oferte de munca in Botosani
• Oferte de munca in Iasi
• Oferte de munca in Miercurea Ciuc
• Oferte de munca in Suceava
• Oferte de munca in Banci / Finante