Junior Web Designer

WebMedia SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

WebMedia Braila este in cautarea unui nou coleg(a) . Biroul si cana de cafea sunt pregatite ca tu sa poti incepe lucrul . Ai oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara , dinamica si pasionata de design si internet .

Din pozitia oferita de noi - Junior Web Designer - adresata tie , ai ocazia de a face ceea ce te pricepi cel mai bine : sa desenezi
- layout-uri pentru pagini web, newslettere si reclame web ,
- design de ambalaje ,
- design publicitar .

CERINTE

Candidatul ideal :
- creativ(a), pasionat(a) de design, organizat(a) in lucru si atent(a) la detalii
- Adobe Photoshop

Constituie avantaje :
- css / html - cel putin nivel basic

De asemeni constituie avantaje :
- Illustrator
- Corel Draw
- Javascript / Ajax
- Adobe Flash

BENEFICII OFERITE

- bonusuri de performanta

Suntem lideri pe piata web / creare portaluri si pagini de internet din Braila , si unul din principalii provideri de servicii si portaluri la nivel National .