INGINER VANZARI Gama Hidro-Termo - Filiala BRAILA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti prin vizite, deplasari pe teren
Vanzarea produselor din segmentul hidro-termo
Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu si marirea retelei de clienti
Administrarea vanzarii (rapoartari, baza de date)

CERINTE

Studii Superioare Tehnice
Cunostinte privind piata firmelor de instalatii
Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
Experienta in ofertarea echipamentelor hidro-termo - avantaj
Dinamism, interes pentru deplasari
Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Autoturism de serviciu, telefon, laptop
Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1.500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.