Inginer Vanzari (Account Manager)

Selpro Consulting srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vinde produse si echipamente Romstal din gama hidro-termo sau electrice conforma target-ului lunar.
Asigura consultanta tehnica clientilor Romstal, persoane fizice si juridice.
Prezinta si discuta oferta tehnica specifica.
Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice).
Intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora.

CERINTE

Studii superioare tehnice.
Abilitati de comunicare, vanzare si negociere.
Experienta in vanzarea echipamentelor hidro-termo sau electrice, min.1,5 ani.
Dinamism, interes pentru deplasari.
Cunostinte operare PC (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Autoturism de serviciu, telefon, laptop.
Training si oportunitati de dezvoltare a carierei.

Franciza Romstal, compania este specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate. Cu o vechime de 14 ani pe piata, Romstal are ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.
Printre valorile promovate de noi se numara: performanta, calitate si recunoastere, respect pentru oameni si mediu, initiativa si viziune, comunicare si cooperare.