inginer serviciu tehnic; inginer executie

Carpatin GROUP srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- angajatul va elabora programele de productie;va evalua rapoartele de lucru;va intocmi devizele oferta;va evalua cantitatile de lucrari in vederea intocmirii devizelor oferta;va verifica situatiile de lucrari venite de pe santiere;va colabora cu proiectantii pentru eventuale modificari;va colabora cu reprezentantul beneficiarului(dirigintele de santier),cu reprezentantul Inspectiei in constructii,PSI ,Protectia muncii;va intocmii necesarul de materiale in vederea aprovizionarii de catre sericiul aprovizionare;

- sef punct de lucru

CERINTE

Disponibilitate de munca si dorinta lucrului bine facut;dorinta de invatare;carnet de sofer categoria B;

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa;

Carpatin Group este o firma dinamica,in dezvoltare ,cu deschidere la noile tehnologii din domeniul constructiilor si instalatiilorsi la noile tehnici de manegement si marketing.