INGINER AGRONOM pentru functia de INSPECTOR de ASIGURARE

SC ASIGURAREA ROMANEASCA ASIROM VIG INSURANCE GROUP SA BRAILA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aveti experienta in domeniul asigurarilor ?
- Doriti sa faceti parte dintr-o companie dinamica?
- Aveti abilitati de comunicare si negociere ?

pentru
- incheierea de contracte de asigurare culturi,
- constatare, lichidare, instrumentare daune culturi

CERINTE

ASIROM BRAILA angajeaza cu contract de munca INGINER AGRONOM pentru functia de INSPECTOR de ASIGURARE
pentru

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Venituri suplimentare in functie de performanta.
- Oportunitati de specializare.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de lunga durata impreuna cu o echipa de succes.
Trimiteti CV-ul insotit de o scrisoare de intentie la sediul sucursalei ASIROM BRAILA, fax 0239619971, e-mail: braila.br@asirom.com.ro

ASIROM inseamna mai mult decat o companie de asigurari; ASIROM inseamna pentru clientii sai prietenul statornic si partenerul puternic care le ofera \"pachete\" de beneficii:
Polite \"croite\" in functie de doleantele clientului;
Retea teritoriala nationala puternica;
Experienta si stabilitate;
Putere financiara si know-how international al VIENNA INSURANCE GROUP.

Calitatea deosebita a produselor si serviciilor ASIROM a condus la acordarea de catre binecunoscutul organism de certificare Moody International a certificatului standardului calitatii ISO 9001.

ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP
PRIETENUL STATORNIC AL ROMANILOR