Inginer Agronom

F.E. AGRAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea la fata locului atat a activitatilor de constructie, cat si cele din domeniul agricol de cultivare/recoltare plante.

CERINTE

Studii in domeniul agricol (Inginer Agronom), experienta in domeniul agricol constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
Cunostinte bune de limba engleza si/sau germana (scris si vorbit)
Cunostinte tehnice cu privire la utilajele din agricultura
Cunostinte foarte bune de cultura plantelor
Permis de conducere (categoriile B si C)
Cunostinte de baza in economia intreprinderii
Operare PC la nivel avansat
Bune abilitati de comunicare si relationare
Gandire pozitiva, spirit de initiativa, persoana proactiva.

BENEFICII OFERITE

Oferim un loc de munca ce se caracterizeaza prin diversitate si responsabilitate, intr-o companie multinationala, mediu de lucru dinamic, orientare si instruire specifica, recompense in functie de performanta si oportunitati de dezvoltare profesionala, pachet salarial motivant.

SC F.E. AGRAR SRL este parte a grupului international de firme Egger, obiectul principal de activitate fiind cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Locatia postului de Inginer Agronom este in jud. Braila.

www.egger.com