Gestionar Fitofarmacia Top Seeds Loc. Ulmu Jud. Braila

Top Seeds Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- absolvent(a) de studii medii/superioare de agricultura/biologie;
- bune cunostinte de profil privind produsele pentru protectia plantelor;
- cunostinte de baza de contabilitate primara constituie avantaj;
- bune cunostinte de utilizare suita Microsoft (Word, Excel);
- o experienta de minim 6 luni in vanzari directe constituie avantaj;
- disponibilitate de a invata;
- persoana responsabila, comunicativa, deschisa in relatiile cu clientii;
- personalitate atenta, cu viteza de reactie.

CERINTE

se ocupa cu vanzarea directa de produse pentru protectia plantelor din fitofarmacie;
- consiliaza clientii cu privire la instructiunile de utilizare ale produselor;recomanda produsele cele mai indicate pentru combaterea bolilor/daunatorilor specificati;
- intocmeste chitante si facturi pt produsele achizitionate de clienti;
- tine evidenta la zi a gestiunii de produse de fitofarmacie, intocmeste fise de magazie, anunta necesarul de aprovizionare in urma cererilor clientilor;

BENEFICII OFERITE

Salariu plus diverse bonusuri

Sc Top Seeds Srl s-a infiintat in 2010 facand parte dintr-un grup, incercand sa ajunga un lider de piata in zona de S-E a Romaniei in ceea ce priveste comercializarea de seminte, pesticide si ingrasaminte.

Compania promoveaza solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de clientii nostri pentru a le putea oferii produse moderne si performante, adaptate. Produse: seminte, pesticide, ingrasaminte si motorina. // Monsanto; Syngenta; Caussade; Kws; Limagrain; Pioner; Euralis; Rustica Du Pont; Bayer; Dow Agrosciences; Makhteshim Agan; Summit Agro; Arista LifeScience.