Gestionar depozit medicamente(Braila)

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile care intra/ies din depozit
- Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform cu prevederile legale in domeniu si cu standardele de calitate
- Verifica conditiile de ambalare si de etichetare ale produselor receptionate si livrate
- Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare
- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune
- Participa la inventarele periodice

CERINTE

- Experienta min. 1-2 ani in depozite mari(avantaj munca in depozit farmaceutic)
- Studii medii (Colegiul de Asistenti de Farmacie constituie avantaj)
- Cunostinte bune de operare PC
- Atentie distributiva,atentie la detalii, flexibilitate, punctualitate, ordine

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Decontare transport

Companie de import şi distribuţie produse farmaceutice si parafarmaceutice, PharmaFarm SA, membră a grupului Gedeon Richter România S.A, este distribuitor farma cu acoperire naţională Pharmafarm SA detine un centru logistic situat in Corunca-Mures si opt depozite regionale in oraşele Baia Mare, Cluj Napoca, Timişoara, Bucureşti, Craiova, Brăila, Constanţa, Iaşi.
Obiectul principal de activitate il constituie distributia si achizitia de produse farmaceutice si parafarmaceutice de la furnizori nationali si internationali.