Gestionar Constanta/ Galati/ IASI

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura gestiunea permanenta a stocurilor si evidenta informatizata a acestora
- Elibereaza marfurile in baza notelor de comanda si intocmeste factura fiscala catre client
- Coordoneaza activitatile de depozitare si gestionare si pregateste comenzile pentru livrare
- Asigura efectuarea inventarelor produselor din depozit, conform normelor interne ale companiei
- Defineste prioritatile de aprovizionare in functie de nevoile companiei si de necesitatea mentinerii stocurilor limita

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de baza utilizare PC
- Perseverent, dinamic, bune aptitudini de organizare si relationare
- Experienta relevanta in activitati de gestiune si in lucrul cu un soft de gestiune

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- lucrul in cadrul unei echipe tinere

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB, etc.). EURO VIAL LIGHTING. are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.