ELECTRONIST SERVICE GSM

Agress Business Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aspectele pe care ti le increditam vizeaza:
- Diagnoza si interventie software si hardware pentru terminale gsm

CERINTE

-cunostinte electronica
- Receptivitate, implicare si dorinta de invatare si perfectionare
- Responsabilitate si onestitate
- Atentie si meticulozitate
- Abilitati de comunicare si relationare, precum si de organizare si prioritizare a activitatilor
(-Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Alaturi de noi vei beneficia de:
Lucru intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
- Specializare in domeniu
- Oportunitati de dezvoltare si perfectionare personala si profesionala

AGRESS BUSINESS COMPANY furnizeaza solutii IT&C din 1997. Cu o echipa tanara, dinamica formata din 130 de colegi reprezentam orasul Galati in alte noua judete. Cu o retea formata din 16 magazine de specialitate si 10 centre de service GSM si IT am castigat increderea a peste 50.000 de parteneri.