Electrician, Electromecanic, Electrotehnist

zeitconcept servicii de personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoanele selectate vor lucra pe santiere sau in cadrul unor mari intreprinderi din Bucuresti si din tara, individual si in echipa.
Se ofera conditii deosebite de cazare(2 pers/camera)
Diurna zilnica
Orele suplimentare platite

CERINTE

- Cunostinte temeinice executie/exploatare retele electrice joasa tensiune
- Cunostinte temeinice de protectia muncii
- Cunostinte de lucru intr-un sistem de calitate
- Cunostinte de lucru conform proiect tehnic
- Apt medical pentru aceasta meserie
- Apt pentru lucru la inaltime
- Permis conducere:
cat. B obligatoriu, cat. C reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de specializare, traininguri

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de Personal SRL
Firma zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a companiei germane zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.
zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. ofera servicii de consultanta in vederea identificarii si angajarii de personal calificat, servicii de plasare definitiva de forta de munca prin recrutare profesionala si selectie de forta de munca, precum si alte servicii aditionale, necesare succesului clientilor sai.

zeitconcept recruteaza pentru clientii sai, companii de renume din Bucuresti si din tara, electricieni, electromecanici si electrotehnisti.