Editor video

ALTFACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- filmare si fotografiere in locatii exterioare si interioare.
- achizitie media, editare video, audio si foto.
- aplicare de filtre, efecte, corectii, export in orice format.

CERINTE

Experienta in editarea materialelor video, cel putin cu Adobe Premiere, AfterEffects, Photoshop. Creativitate, eficienta, bun simt, respectarea termenelor, pasiune pentru domeniu, cunostinte solide teoretice si practice de lucru cu calculatorul.
Studii superioare finalizate;

BENEFICII OFERITE

Va oferim un pachet salarial motivant intr-un mediu de lucru tanar, dinamic si creativ;

Firma privata, ALTFACTOR Galati activeaza in domeniul productiei de software educational. In acord cu principiile de baza ale sistemului e-learning si standardele internationale in domeniu, firma propune produse integrate care cuprind o importanta componenta informationala structurata dupa principii pedagogice moderne si intregita de un design dinamic si de instrumente educationale interactive.
Firma beneficiaza de o experienta semnificativa, portofoliul sau cuprinzand, printre altele, mai mult de 200 de lectii in format electronic ce acopera o paleta vasta de discipline, utilizate in peste 1.500 de institutii de invatamant din tara.