Director zonal de vanzari / Galati, Braila

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de vanzari pe zona alocata, pentru realizarea obiectivelor planificate si dezvoltarea continua a afacerii, la standardele de calitate ale firmei;
- negocierea si urmarirea derularii contractelor;
- monitorizarea pietei si a concurentei.

CERINTE

- experienta in vanzari - minim 2 ani;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;
- experienta in vanzarea materialelor de constructii si cunoasterea acestei piete constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performantele, mediu de lucru profesionist,training de specialitate, notebook, masina de serviciu, telefon mobil.

PIRITEX este unul din liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania este activa in domeniul logistic, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare si o retea de magazine la nivel national.