Director Vanzari - Braila

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniul agronomic
Activitati de marketing si imput in agricultura
Strategii de dezvoltare a pieţei zonale
Deplasări la clienţii din teritoriu
Vanzarea produselor
Promovarea produselor
Contactarea potentialilor si actualilor clienti
Extinderea portofoliului de clienti
Ofertare

CERINTE

Studii superioare agronomice
Experienta productie agricola/vanzari
Cunostinte operare PC (MS OFFICE)
Abilitati de comunicare
Persoana dinamica, dornica de a invata
Abilitati de persuasiune
Cunostinte de limba engleza ¿ un avantaj

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Telefon mobil
Training
Pachet salarial motivant

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.