Director Vanzari

WINMARKT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea de principiu a numarului de chiriasi care isi vor desfasura activitatea in cadrul magazinului general si amplasarea estimativa a acestora;

- Intocmirea mixului de produse ce vor comercializate de catre comerciantii care urmeaza sa-si desfasoare activitatea in cadrul magazinului general,

- Realizarea unei baze de date de comercianti si transmiterea acesteia catre back-office vanzari;

- Stabilirea si aplicarea procedurii de defasurare a procesului de inchiriere a spatiilor din cadrul Centrului Comercial Dunarea;

- Analizarea ofertelor depuse de catre potentialii chiriasi, negocierea si incheierea contractelor de inchiriere.

- Contacteaza in vederea incheierii de contracte de inchiriere potentialii parteneri de afaceri din orasul in care se afla Centrul Comercial Dunarea si din orasele limitrofe.

CERINTE

- Experienta in domeniu relevanta de minimum 3 ( trei ) ani;

- Licentiat al unei institutii de invatamant superior;

- Foarte bune cunostinte de PC si limba Engleza;

- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Unica retea de magazine universale din Romania