DIRECTOR GENERAL - FABRICA BIODIESEL

BIOROMOIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea activitatii filialei
- Organizarea si coordonarea echipei
- Monitorizeaza incadrarea in bugetul prognozat si mijloacele necesare incadrarii in acesta
- Colaboreaza cu responsabilii, subcontractorii pentru realizarea proiectului la termen si in parametrii calitativi specificati;
- Motivarea si evaluarea echipei in ansamblu in acord cu valorile companiei
- Dezvoltarea si intermedierea relatiilor cu administratia locala

CERINTE

- Studii superioare
- Aptitudini de coordonare si motivare a echipei, organizare si gestionare a activitatii filialei
- Capacitate decizionala, gandire strategica
- Abilitati de gestionare a bugetelor, de construire a targetelor, de intelegere a activitatii
- Abilitati de comunicare si relationare
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere
- Disponibilitate program prelungit
- Experienta pe o pozitie similara de minim 5-7 ani, de preferat intr-o firma din acelasi domeniu (biodiesel, combustibil)
- Competent tehnic, initiativa, dorinta de implicare, dinamic, serios, cu respect pentru lucrul bine facut, orientat spre cariera, voluntar si flexibil

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Beneficii specifice unei pozitii manageriale (masina, laptop, telefon)
- Oportunitati de crestere profesionala

BIOROMOIL a fost infiintata in anul 2006 cu scopul de a reprezenta o parte din solutiile oferite omenirii pentru reducerea poluarii
Principalul obiect de activitate este comertul cu biodiesel pe teritoriul Romaniei
Din anul 2007 ofera partenerilor si clientilor sai un concept integrat de servicii-analiza a pietei, calitatea finala a produsului livrat si logistica eficienta