Director comercial

Dacoma Car SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supervizare activitatii angajaţilor departamentului Comercial
-Asigurarea buclei de feed-back în urmărirea aplicării procedurilor comerciale şi a stocurilor optime;
-Stabilirea unor relaţii bune cu furnizorii, pentru rezolvarea în timp util şi în bune condiţii a tuturor problemelor ocazionale;
-Prospectarea pieţei de profil şi a condiţiilor de achiziţii/livrare în vederea optimizării continue a stocurilor, având ca scop final obţinerea unei rotaţii bune ale acestora şi realizarea de profituri (protecţia marginii).

CERINTE

CERINTE:
-studii superioare tehnice
-vechime intr-un post de conducere minim 3 ani
-cunostinte in domeniul productiei si comercializarii produselor siderurgice
-buna cunoastere a pietei in domeniu
-cunostinte solide de marketing si vanzari produse siderurgice
-abilitati de comunicare si negociere
-limba engleza, nivel superior
-cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\'S MMV va sta la dispozitie.