Director Administrativ

HEAD HUNTER\'S MMV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Directorul administrativ al societatii conduce activitatea departamentului administrativ si are urmatoarele atributii:
Supervizeaza personalul administrativ, asigura buna functionare a echipamentelor tehnice, analizeaza si negociaza oferte de achizitii, se ocupa de aprovizionarea cu materiale, asigurarea realizarea si implementarea cerintelor legale pentru buna functionare a companiei , controlor al calitatii, obtine autorizatii de functionare PSI, PM, ISCIR, MEDIU etc., verifica starea de conformitate a parcului auto din dotare, se asigura de calitatea mediului de lucru, verifica in permanenta starea cladirii.

CERINTE

Studii superioare tehnice, cunoscator legislatie tehnica, limba engleza si operare PC ¿ Word, Excel, Outlook .
Persoana organizata cu experienta si intr-o pozitie similara de minimum 3 ani, inteligent, proactiv ,cu abilitati de comunicare si negociere, rezistent la stres.
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix negociat
- Bonusuri de performanta
- Masina de servici
- Bonuri de masa.

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\'S MMV va sta la dispozitie.