COORDONATOR VANZARI

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine o legatura directa cu cei mai importanti clienti din zona;
- Coordoneaza echipa de vanzari din subordine. Urmareste si imbunatateste stilul de lucru al agentilor de vinzari. Urmareste respectarea programului de lucru de catre agentii din subordine. Urmareste respectarea termenelor limita;
- Intocmeste lunar un raport ce va contine realizarile echipei, situatia zonei, concurenta;
- Intocmeste si prezinta o evaluare a fiecarui agent in fiecare luna conform criteriilor stabilite ;

CERINTE

- Studii superioare finalizate.
- Experienta manageriala cel putin 1 an.
- Experienta in vanzari, experienta in coordonarea echipelor de vanzari.
- Bun coordonator, abilitati de control si negociere.
- Foarte bune abilitati de prezentare si comunicare.
- Abilitati de autoorganizare si stabilire a prioritatilor.
- Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Consultanta pe probleme si politici de resurse umane, recrutare si selectie, administrare optima de personal.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center, etaj 1, camera 5 - 6.
TEL / FAX: 0236 498885
e-mail: office@rsumane.ro
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.