COORDONATOR PUNCT DE LUCRU- BRAILA- cea mai importanta firma de distributie de telefonie mobila si accesorii

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nationala de distributie telefonie mobila cu sediu central in Cluj Napoca. Compania este in cautarea unei persoane care sa ocupe postul de COORDONATOR PUNCUT DE LUCRU pentru coordonarea filialei sale din Braila.
Prin parteneriatele sale cu cele mai importante firme producatoare din domeniul comunicatiilor mobile, compania reprezinta cea mai importanta firma de distributie de telefoane mobile si accesorii, telefoane fixe si cartele prepay.

RESPONSABILITATI:
- Coordoneaza activitatea de vanzari si distributie a punctului de lucru din subordine
- Are in suboordine Vanzarile directe: Key Account Manager, Reprezentant Vanzari, Asistent VD; Office -ul: Coordonator Office, Asistent vanzari, gestinar, facturist, soferi etc. si Devizia van-sales: echipa de agenti locati in Braila si zonele limitrofe
- Planifica si organizeaza activitatea punctului de lucru din Braila
- Stabilirea si indeplinirea obiectivelor urmarind criteriile trasate de companie
- Raporteaza periodic rezultatele activitatii punctului de lucru catre sediul central din Cluj Napoca
- Respecta politicile si procedurile companiei in activitate si se asigura ca sunt rescpectate de intreaga echipa.

CERINTE

- Experinta in vanzari si management min 3 ani
- Experienta in coordonarea si formarea unei echipe
- Studii superioare - de preferinta economice
- Abilitati de operare calculator
- Spirit organizatoric, dinamism si adaptabilitate
- Bune abilitati de comunicare
- Implicare puternica in activitate
- Responsabilitate maxima si atentie sporita
- Capacitate puternica de auto-organizare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant+beneficii,
- masina+telefon+laptop,
- posibilitatea de-a lucra intr-o companie solid organizata.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.