Coordonator Marketing

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa activ in cadrul activitatii de analiza a pietei (studii de piata), impreuna cu Departamentul Vanzari, si la intocmirea rapoartelor aferente,
- participa activ in cadrul activitatii de stabilire a strategiei de promovare a companiei,
- participa activ la stabilirea politicii de preturi,
- intocmeste si urmareste bugetul Departamentului de Marketing,
- consultanta privind crearea si actualizarea siteului si a newsletterului,
- consultanta privind realizarea standurilor expozitionale s.a.

CERINTE

- experienta intr-o pozitie similara min 2 ani,
- studii superioare economice - profil marketing constituie avantaj sau specializari in domeniu,
- persoana creativa, orientat spre activitati de analiza si interpretare date,
- foarte bune cunostinte de operare PC - pachetul Office, program de grafica computerizata constituie mare avantaj
- cunostinte limba engleza - nivel conversational,
- permis categ B.

Compania este locata in Buzau. Candidatii interesati de relocare, sunt rugati sa mentioneze acest aspect in Scriosarea de intentie.

Companie producator, cu filiale in mai multe tari din Europa de Est, lider pe domeniul sau.