Coordonator Echipa Vanzari Directe IMM

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Coordoneaza si monitorizeaza promovarea vanzarilor active de produse si servicii IMM de catre echipa de consultanti financiari
· Recruteaza, selecteaza si dezvolta consultantii financiari
· Raspunde pentru eficienta activitatilor desfasurate de consultantii financiari si pentru rezultatele acestora
· Raporteaza periodic rezultatele activitatii echipei coordonate
Beneficiile parteneriatului cu Raiffeisen Bank:
· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

CERINTE

· Studii superioare
· Experienta in managementul echipelor de vanzari directe
· Asumarea responsabilitatilor
· Bune abilitati de comunicare si negociere
· Abilitati de organizare si prezentare
· Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
· Perseverenta in atingerea obiectivelor

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!