CONSULTANTA SERVICII FINANCIARE DESTINATE COMPANIILOR - VENITURI EXCEPTIONALE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANTA SERVICII FINANCIARE DESTINATE COMPANIILOR

DESI SUNT MENTIONATE DOAR 5 ORASE ASTEPTAM APLICATII DIN ORICE LOCALITATE DIN TARA

Cautam PARTENERI pentru servicii de consultanta financiar-contabila si finantari (intocmire si consultanta pentru proiecte de finantare - produse bancare companii, leasing, factoring si fonduri structurale)
Au prioritate partenerii specializati in SERVICII DE CONSULTANTA, CONTABILITATE SI AUDIT, SERVICII BANCARE, EVALUARI (ANEVAR), LICHIDARI (LICHIDATORI), etc, insa nu excludem nici un fel de candidatura.
Sunt avantajati contabilii autorizati si expertii contabili, membri CECAR, ANEVAR, dar suntem deosebiti de interesati de candidaturi din orice alta sfera de activitate. Fiecare candidatura va fi evaluata individual; in acest sens va rugam sa ne transmiteti un CV si o srisoare de intentie cat mai completa. Va multumim!

CERINTE

Experienta in unul sau mai multe din urmatoarele domenii:
-vanzari produse financiare destinate companiilor;
- experienta bancara persoane juridice, leasing, factoring;
- audit, consultanta (AMCOR), contabilitate (CECAR), management, evaluari (ANEVAR);
- consultanta in accesare PHARE, SAPARD, RICOP, FERMIERUL, fonduri structurale;
- lichidatori;

Alte cerinte:
- posibilitatea de a folosi un birou/ office pentru aceasta activitatea;
posibilitatea de a folosi logistica necesara unui birou/ office (telefon, fax, internet, scaner,etc);
- capacitatea de a sustine activitatea de vanzari prin oameni dedicati;
- capacitatea de a oferi consultanta sisolutii de foarte buna calitate clientilor.

BENEFICII OFERITE

VENITURI EXCEPTIONALE // CONTRACT DE AGENTIE sau CONTRACT DE AGENT sau CONTRACT DE MANDAT sau CONTRACT DE FRANCIZA - VENITURI EXCEPTIONALE

Toate conditiile de colaborare (inclusiv forma contractului) se vor discuta in urma interviurilor.