CONSULTANT FINANCIAR - BROKER ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta financiara,asigurari,pensii facultative si obligatorii

CERINTE

- Sa aveti abilitati de comunicare si negociere; abilitati de a stabili relatii cu oamenii;
- Detineti cunostinte de baza privind munca cu computerul;
- Sunteti orientat spre succes si stiti sa va automotivati;
- Sunteti flexibil, aveti putere de munca si sunteti dispus sa învatati.
- Acest job nu cere experienta, nici studii la un nivel foarte ridicat, ci doar seriozitate, punctualitate, capacitate de comunicare, corectitudine si nu in ultimul rand o atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- veniturile si bonusurile sunt corelate cu performanta, aflandu-se la un nivel european;
- posibilitate de avansare ierarhica rapida;
- sistem de avansare in cariera corect, performant si motivant;
- program flexibil;
- posibilitate de a activa part-time / full-time;
- formare profesionala gratuita, in tara si strainatate, in functie de nivelul atins.