Consultant Financiar

BANCA LOCATIVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu noi, te invitam sa iti depui candidatura pentru pozitia de CONSILIER HVB Banca pt Locuinte

Responsabilitati aferente postului:

- Dezvoltarea portofoliului de clienti pentu credite ipotecare;
- Vanzare directa;
- Furnizarea de informatii potentialilor clienti;
- Promovarea vanzarilor active de creditele ipotecare, atat direct, cat si prin parteneri din domeniul afacerilor imobiliare;
- Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere; bune capacitati organizatorice;
- Posibilitatea de a lucra part-time
- Tinuta de afaceri.
- Cunostinte operare PC;

BENEFICII OFERITE

- program flexibil;
- cursuri de specialitate gratuite

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta financiara;
Recruteaza pentru HVB LOCUINTE SA.

HVB Banca pentru Locuinte S.A. este o institutie de credit specializata in activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ, lider national in acest domeniu. Detalii despre banca, actionariat, produs, presa si alte informatii se pot accesa pe site-ul bancii - www.hvblocuinte.ro