CONSILIERI VANZARI VODAFONE: BUZAU,BRAILA

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea postului:
Reprezinta firma in relatie cu clientii sai, ofera servicii si produse de calitate clientilor, identifica cerintele concrete privind necesarul de marfa si mentine o legatura cu serviciile de aprovizionare pentru satisfacerea operativa a cererintelor clientilor. Elaboreaza propuneri pentru politica de preturi si pentru promotiile in derulare in concordanta cu informatiile din piata.

Atributii cu caracter specific
- Ofera intr o maniera profesionista servicii de calitate clientilor : VODAFONE;
- insusirea tuturor procedurilor interne/ VODAFONE pe masura ce se solicta implementarea acestora;
- insusirea caracteristicilor tuturor produselor si serviciilor comercializate;
- Asigura stocul de marfa necesar functionarii locatiei in conditii optime;
- Asigurarea conformitatii locatiei cu normele legale de functionare a unui punct de lucru si cu regulile interne/parteneriale VODAFONE referitoare la functionarea POS ului

CERINTE

Studii obligatorii: minim liceu;
Reale si excelente abilitati de comunicare si negociere.
Cunostinte excelente de operare PC
APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:
Spirit organizatoric
Orientat spre client
Proactiv, orientat spre rezultate
Capacitate de a lucra cu oamenii
Rezistenta mare la stres
Usurinta, claritate si coerenta in exprimare
Punctualitate
Abilitati de comunicare
Abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

• Sistem de salarizare pe trepte de performanta+ Bonus de performanta
• Bonus loialitate
• Rambursarea taxelor de gradinita ale copiilor „Gradinita Proton”
• Pachet de training
• Tickete de masa
• Cartela demo 400 min nationale
• Concursuri cu premii : bani, telefoane, excursii in strainatate

Proton Tehnologies are o experienta de 9 ani pe piata romaneasca in materie de telecom,fiind unul din principalii parteneri VODAFONE si unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata GSM din Romania. Inca de la inceput viziunea noastra a fost sa ajungem lideri pe piata de GSM din Romania prin calitate ,dinamism si perseverenta.Ne-am impus ca obiectiv in fiecare an dezvoltarea firmei alaturi de dezvoltarea personala a angjatilor,urmarind cresterea numarului de magazine astfel sa fim cat mai aproape de clientii nostri carora le oferim o experienta de retail deosebita, servicii complete si profesionale.