CONSILIER VANZARI AUTOVEHICULE DE OCAZIE - BRAILA

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o Companie cu capital romanesc, care comercializeaza autovehicule marca Dacia.
- Vanzarea de autovehicule second hand marca Dacia;
- prezentarea ofertelor in showroom;
- analizarea nevoilor clientilor si acordarea de asistenta de specialitate in procesul de vanzare;
- indeplinirea target-urilor lunare de vanzare;
- intretinerea relatiei cu clientul, de-alungul intregului proces de vanzare;
- realizarea de rapoarte periodice.

CERINTE

- studii medii (studiile tehnice constituie un avantaj);
- limba engleza - nivel mediu;
- cunostinte operare PC – nivel mediu;
- permis de conducere categoria B;
- experienta minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- telefon de serviciu;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul Companiei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.