CONSILIER VANZARI AUTO

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza pentru clientul sau DEALER & SERVICE AUTO - CONSILIER VANZARI cu urmatoarele sarcini si atributii:

- Relationarea cu clientii – consilierea acestora privind cumpararea unui autoturism. Indeplinirea planului de vanzari.
- Redactarea contractelor, comenzilor, precum si orice alte documente legate de procesul de vanzare
- Gestioneaza relatia cu furnizorii de servicii financiare – firmele de leasing
- Gestioneaza plata masinilor si incasarea banilor de la client/firma de leasing.
- Gestioneaza procesul de livarea al masinilor.
- Intocmeste polite CASCO + RCA.
- Mentine legatura cu departamentul de marketing in vederea derularii diferitelor promotii, campanii.
- Respecta procedurile interne ale firmei.

CERINTE

- Studii superioare finalizate, preferabil profil tehnic;
- Participarea la cursuri de vanzari, negociere, comunicare reprezinta un plus;
- Experienta in vanzari;
- Pro-activ, bun comunicator, persuasiv, prezentabil;
- Cunostinte limba engleza;
- Permis conducere cat B;
- Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonus din vanzari
Training de perfectionare permanent

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center, etaj 1, camera 5 - 6.

web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.