Consilier Vanzari

S.C. ELFEROM PLUS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- posibilitatea dezvoltarii intr-un mediu de lucru dinamic
- salarizare atractiva

CERINTE

- studii superioare tehnice de specialitate(constituie avantaj absolvent al Facultatii de Nave)
- abilitati de comunicare
- capacitate de lucru in echipa
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
- adaptabilitate, flexibilitate

Prezenta pe piata galateana inca din anul 1999, BellaCasa se concentreaza pe comercializarea si distribuirea urmatoarele grupe de produse: organe de asamblare si fixare, scule, dispozitive si consumabile, accesorii si feronerie pentru mobilier, accesorii pentru decoratiuni interioare, adezivi, feronerie pentru binale, materiale tapiterie.
Ceea ce a facut in primul rand ca BellaCasa sa se afirme pe piata galateana si nu numai, este, fara indoiala calitatea si diversitatea produselor oferite.
Calitatea ireprosabila a acestora provine de la producatorii europeni renumiti pe care BellaCasa ii reprezinta in aceasta zona: Rehau, Siro, Blum, Sibu, Salice, Blanco, Stillemans, Bosch, Virutex, Wolfcraft, Novus, Steinel.