Consilier financiar/ Team Manager

HVB Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier financiar:
- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti pentru HVB BpL;
- identificarea nevoilor de finantarea ale clientilor;
- suport acordat clientilor in alegerea celei mai potivite solutii pentru finantare.

Team Manger:
- Recrutarea, instruirea si motivarea echipei implementand standardele HVB BpL;
- Coordonarea, conducerea si monitorizarea activitatii echipei;
- Raportarea activitatii saptamanal;

CERINTE

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre de Junior Consultanti daca
- Ai deschidere catre nou si dorinta de a castiga suplimentar;
- Ai abilitati de comunicare si relationare bine dezvoltate;
- Ai incredere in capacitatea ta de a atrage clienti noi si de a construi relatii pe termen lung cu acestia;
- Poti sa-ti planifici si sa-ti organizezi activitatea pentru a-ti atinge obiectivele proprii, responsabila si orientata catre cariera pe termen lung;
- Ai minim studii medii.

Te asteptam sa te alturi echipei noastre de Team Manageri daca:

- Ai experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an;
- Ai experienta in domeniul bancar (constituie un avantaj) si/sau dorinta de afirmare in mediile financiare;
- Ai cunostinte bune de operare calculator (MS Office: Word, Excel, Power Point);

BENEFICII OFERITE

-Start rapid in activitate - contract de colaborare pe baza de comision (PFI, PFA sau SRL);
- Cursuri gratuite ;
- Pachet fix negociat in functie de performanta;
- Program flexibil - minim 2 ore/zi;
- Mediu de lucru dinamic;
- Acces la grila de cariera (sistem de management si de promovare german cu promovare automata la indeplinirea conditiilor de avansare fara sa depinzi de superior).

Team Mangerul beneficiaza suplimentar de:
- Bonus de conducere - intre 10% si 40% si parte fixa in functie de activitatea echipei ;
- Cursuri management gratuite.

NU SUNT COSTURI DE INTRARE IN ACEASTA ACTIVITATE SI CASTIGURILE NU SUNT LIMITATE.

HVB Banca pentru Locuinte - www.hvblocuinte.ro este o institutie bancara specializata in domeniul economisirii - creditarii cetatenilor romani pentru investitii in domeniul locativ (achizitii teren in intravilan, achizitii locuinte, modernizari, renovari, mansardari, consolidari si refinatari credite ipotecare).
Membra a celui mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est, HVB BpL aduce un produs financiar nou pe piata romaneasca cu o experienta de peste 80 ani in Germania. Produsul BAUSPAR a contribuit refacerea in 7 ani a fondului locativ al Germaniei dupa al doilea razboi mondial.