Consilier Financiar-Bancar

Persoana Fizica

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea de promovare a produselor bancare
- monitorizeaza permanent activitatea echipei
-se instruieste si instruieste la randul lui echipa

CERINTE

-- au avantaj persoanele care au coordonat sau coordoneaza structuri MLM-multi-level-marketing sau network marketing
- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
pentru neclaritati scrie la :mirelastamatin@yahoo.com
-capabil sa gestioneze si sa consstuiasca retea
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta ¿ minim 3 luni in vanzari(pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- se ofera bonusuri permanent in functie de realizari
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- venitul se compune din venit fix( la atingerea obiectivului)+ comision din vanzari

Vei munci pentru cea mai puternica banca locativa din Romania, partenerii nostrii sunt lideri in domeniu.Poti face asta in regim de persoana fizica sau agentie(firma)