Consilier financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si abordarea potentialilor clienti
Planificarea si realizarea intalnirilor de analiza financiara pentru a determina nevoile financiare specifice ale clientilor
Identificarea solutiilor financiare adaptate clientilor
Mentinerea portofoliului de clienti

CERINTE

Persoana cu atitudine pozitiva, perseverenta, orientata catre rezultate
Comportament etic si profesionist
Experienta in domeniul vanzarilor
Bune abilitati de comunicare si negociere
Experienta in domeniul asigurarilor reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a te alatura unei echipe de profesionisti in vanzari
Posibilitatea de avansare in cariera
Recompensarea rezultatelor prin noul sistem de comisionare si scheme de bonusare atractive, in functie de propriile rezultate
Sprijin permanent si programe de instruire atat pentru domeniul asigurarilor si pensiilor private, cat si pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare
Posibilitatea de a avea propria afacere, in conditiile unui program flexibil